• Головна
  • Ракетна атака на Тернопільщині: прокуратура відкрила провадження
16:13, 7 березня

Ракетна атака на Тернопільщині: прокуратура відкрила провадження

Ракетна атака на Тернопільщині: прокуратура відкрила провадження

На Тернопільщині розпочали розслідування щодо ворожої атаки на об’єкт критичної інфраструктури 7 березня 2025 року.

Про це повідомили на facebook-сторінці обласної прокуратури.

"За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури слідчими УСБУ розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Внаслідок російського ракетного удару близько 4 години 7 березня 2025 року було влучання в об’єкт критичної інфраструктури поблизу Тернополя. У результаті вибухів почалась пожежа. Рятувальники її ліквідували. Загиблих та травмованих немає", – йдеться у повідомленні.

Санкція ч. 1 ст. 438 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.

Нагадаємо, вночі 7 березня російські війська обстріляли обєкт критичної інфраструктури на Тернопільщині. Внаслідок атаки було падіння тиску в газотранспортній мережі. Пожежу на об’єкті загасили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #удар #розслідування #росія #покарання
Останні новини
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
"Новий тариф на електроенергію з 1 червня названо": прості українці такого не чекали, названі ціни на електрику в Україні
Оголошення
live comments feed...