
14:28, Сьогодні
"Святі" градуси: священники УПЦ МП масово підпільно виготовляли вино (ФОТО)

Детективи територіального управління Бюро економічної безпеки в київській області викрили та зупинили діяльність підпільного виробництва алкоголю, що діяло на території Київщини та Ківненщини. Організаторами виявилися функціонери Української православної церкви.
Про це повідомляють на офіційному сайті БЕБ.
Встановлено, що група осіб налагодила масове виробництво фальсифікованого виноградного вина. Для цього вони закупили необхідне обладнання, сировину та матеріали. Виготовлений алкоголь реалізовували як оптом, так і в роздріб, попри те, що продукція була небезпечною для здоров’я.
Детективи БЕБ провели 13 санкціонованих обшуків у місцях виробництва, за адресами проживання фігурантів та в транспортних засобах.
У результаті вилучено майже 20 тисяч літрів фальсифікованого алкоголю, обладнання для розливу вина, чорнову бухгалтерію, комп’ютерну техніку, фінансові документи та інші докази незаконної діяльності. Орієнтовна вартість вилученої підакцизної продукції складає 1,8 млн гривень.
Наразі триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють усіх осіб, причетних до цієї незаконної схеми.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:05, Вчора
14:59, 12 березня
13:05, Вчора
18:16, 20 березня
live comments feed...