• Головна
  • У Тернополі 16% закладів харчування ігнорують норми закону про заборону паління
10:04, Вчора

У Тернополі 16% закладів харчування ігнорують норми закону про заборону паління

У Тернополі 16% закладів харчування ігнорують норми закону про заборону паління

В Україні 82% закладів громадського харчування дотримуються Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їхнього шкідливого впливу на здоров’я населення». У Тернополі це цифра ще більша – 84%.

Про це на пресконференції в Укрінформі розповів представник Всеукраїнської кампанії “Молодь вільна від куріння” Олег Слабоспицький, пише Номер один.

“Ми промоніторили 500 закладів. Це були сім міст обласного значення: Львів, Тернопіль, Рівне, Київ, Вінниця, Дніпро та Одеса. Для нас було важливо охопить різні типи закладів, тому це були як кафе, так і ресторани, так і бари.

Дотримуються заборони 82% закладів, тобто абсолютна більшість закладів дотримується чинного законодавства і не дозволяють курити в своїх приміщеннях, чи то кальяни, чи то електронні сигарети, чи так звані айкоси, але 18% досі є недобросовісними закладами і вчиняють правопорушення і свідомо дозволяють курити в своїх приміщеннях”, – розповів Олег Слабоспицький.

У Тернополі 16% закладів харчування ігнорують норми закону про заборону паління, фото-1

Він зазначив, що у тих закладах , які не дотримуються вимог закону про заборону куріння, найчастіше курять електронні сигарети – 84%, сигарети для нагрівання та пристрої для них – 83%, кальян, тютюн для кальяну – 79%, на останньому місці – класичні сигарети, 13%.

У Тернополі 16% закладів харчування ігнорують норми закону про заборону паління, фото-2

Серед ознак куріння у закладів під час моніторингу фіксували запах від сигарет або кальянів – 71%, кальяни – 69%, попільниці – 25%, недопалки та смітники для них – 17%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паління #порушення закону #заклади харчування
Оголошення
live comments feed...