• Головна
  • Сьогодні до Тернополя повернулися 40 бійців батальйону «Збруч», яких мобілізували рік тому
16:30, 27 березня 2015 р.

Сьогодні до Тернополя повернулися 40 бійців батальйону «Збруч», яких мобілізували рік тому

27 березня до Тернополя із зони АТО повернулися сорок бійців батальйону «Збруч». Вояків мобілізували до лав української армії рік тому, зараз вони звільнені у запас.

Майже півсотні тернополян прийшли на вокзал із кульками, квітами, щоб зустріти своїх чоловіків, братів та батьків. «Принесла цукерки і кульки. Не можу дочекатися, щоб побачити похресника. Тішусь, що повертається живий і здоровий. Хай би та війна вже закінчилась», - розповіла тернополянка Ірина.

«Не передати тої радості, яку ми зараз відчуваємо. Вдома всі вже зачекалися. Налаштовані не відпускати більше на війну, бо віримо, що вона закінчиться», - каже тернополянин Ігор, який зустрічав родича.

Де саме вояки «Збруча» несли військову службу, не розголошується. Відомо лише, що раніше чоловіки служили на Херсонщині, а з лютого відправились у зону проведення АТО. Зараз бійці звільнені з військової служби згідно із законом « Про часткову мобілізацію». Попри те, що вояки звільнені у запас, є й такі, які планують продовжити військову службу, передає ЗІк

«Є ще частина бійців, які вагаються і мають намір заключити контракт для продовження служби у Збройних силах України. Службу можуть продовжити лише за власним бажанням, або за наступною хвилею мобілізації», - зазначив заступник військового комісара Тернопільського обласного комісаріату по роботі з особовим складом Андрій Миськів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #40 бійців батальйону «Збруч» #мобілізація
ТОП новини
"Тариф на електроенергію з 1 квітня оприлюднено": такої ціни українці не чекали, скільки коштуватиме кожна кВт*год
В Україні ніхто не чекав такого від ТЦК, бронювання надали цій категорії чоловіків із конкретною професією: мобілізація, ЗСУ
"Шалена злива йде в ці області України, буде різке похолодання та снігопад": дощ і сильний сніг вдарять у цьому регіоні
"Їх точно мобілізують прямо цієї весни, повістки і штрафи засиплять ці категорії чоловіків": мобілізація, ТЦК і нові покарання
Оголошення
live comments feed...