
12:00, 1 липня 2015 р.
У Тернополі чиновникам рекомендують пройти курси ораторського мистецтва
Сесія, яку мали провести 25 червня, однак перенесли на вчора, пройшла успішно для Сергія Надала. Зокрема, депутатами за принципом голосування було затверджено майже 300 питань, що виносились на порядок денний.
Зауважень, на диво, було вкрай мало, тому «свободівці» дружньо тиснули кнопки «за». В середньому, із 43 присутніх в сесійній залі депутатів за прийняття пропонованих рішень голосували мало не одностайно – на табло вибивало по 36-38 голосів в підтримку. Активно допомагали «просовувати» питання однодумці Василя Лила та ті, хто мають відношення до комунальних підприємств.
Таким чином, можна ствердно говорити про те, що 60-та сесія ТМР пройшла «на ура». Та чи для тернополян? Місцеві мешканці скаржаться, що найцікавіші запитання, які виносяться на початок, переглянути в режимі онлайн-трансляції було просто неможливо. Випадковість, чи умисне блокування каналу? Крім того, доповідачі, котрі виносили на розгляд питання земельного характеру, говорили невиразно, тож розібрати про що йде мова було майже неможливим навіть при максимальному звуці у колонках.
- Таке враження, що це вони десь спецкурси проходили! Будучи начальником управління, маючи такий досвід виступу на сесіях і ось так доповідати? Чи може це новий хіт Надала? – пише на сайт «Тернополяни» читач Олексій Горич. – Вважаю, що таким чиновникам варто було б пройти курси ораторського мистецтва і навчитись виразній дикції – у їхній роботі це не завадить, бо зараз це бурмотіння під ніс скоріше нагадує якесь заклинання, а не виступ високопосадовця!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:22
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:46, 16 квітня
16:23, 23 квітня
12:52, 16 квітня
19:33, 22 квітня
15:42, Вчора
live comments feed...