![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20250210)
12:00, 8 липня 2016 р.
На фестивалі "Файне місто" трендом стають комбінезони у вигляді тваринок (Фоторепортаж)
У Тернополі учора стартував фестиваль «Файне місто».
У зв’язку з похолоданням та сильним вітром гостям фесту доводилося вдягатися потепліше, на вечірні концерти люди приходили, закутані в пледи, одіяла, спальники. Водночас відсутність спеки дала можливість усім бажаючим продемонструвати свої кумедні комбінезони з капюшонами у вигляді різноманітних тваринок. Таке вбрання стає трендом, під час заходу можна було побачити понад десяток людей у комбінезонах вовка, зебри, жирафи, ведмедя тощо.
Окрім музичної та літературної сцен чимало людей «відрвалися» на окремих дискотечних майданчиках, які теж користуються популярністю в молоді навіть під час виступів іменитих виконавців.
Наразі на фест прибуло уже чимало гостей з інших міст, хоча пік іногородньої публіки очікується на вихідні. Тернополяни ж ввечері ж після концертів можуть добратися додому завдяки автобусам, які вчора курсували від території фестивалю до Збаразького кільця аж до 2 год ночі.
Мають бути вдячні фестивалю і місцеві таксисти, у яких вночі після завершення концертної програми теж істотно додалося роботи.
![На фестивалі "Файне місто" трендом стають комбінезони у ви..., фото-25 На фестивалі "Файне місто" трендом стають комбінезони у вигляді тваринок (Фоторепортаж), фото-25](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:26, 28 січня
13:00, 3 лютого
64
12:10, 2 лютого
2
14:09, 29 січня
1
20:48, 31 січня
25
live comments feed...