
09:30, 14 лютого 2017 р.
Тернопільські водії скаржаться на збитки, зумовлені незадовільною роботою дорожників (Фото)
Після кількох заморозків дороги як в обалсному центрі, так і довкола Тернополя вкрилися вирвами. Хто не встигає їх об’їхати, може мати серйозні неприємності.
В соцмережах люди уже пишуть про погнуті диски.
"Від кількох людей чув, що приблизно за 20 км. від Тернополя в напрямку Чорткова (траса М19) утворилися великі ями, після зустрічі з якими водії змушені були звертатися у кращому випадку в шиномонтаж... Фото прислав друг який кілька днів тому погнув два диски на тому ж місці", – написав під опублікованими фото Олег Синовець.
В коментарях люди додають, що теж через недопрацювання дорожників змушені витрачати сімейний бюджет на починку коліс.
"В суботу на об`їздній зігнув диск, обійшовся 100 грн", – пише Володимир Курило.
"Таке враженя шо дорожна служба цею дорогою не їздить. Питання до наших чиновників:де діваються гроші які ми платимо на дороги,акциз і т.п.????????", – обурюється Толік Петришин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:17
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:31, 5 квітня
33
12:29, 14 квітня
12:30, 14 квітня
11:33, 9 квітня
15:30, Вчора
live comments feed...