• Головна
  • У наметовому містечку іноземним спортсменам живеться добре, бо мають електрику та хороший душ (ФОТО)
12:15, 25 серпня 2012 р.

У наметовому містечку іноземним спортсменам живеться добре, бо мають електрику та хороший душ (ФОТО)

Міська рада Тернополя відвела частину території парку ім. Тараса Шевченка під наметове містечко для команд-учасниць Чемпіонату світу з водно-моторних видів спорту та Чемпіонату України із аквабайку, аби ті мали де розміститися й мешкати на протязі змагань. У мерії запевняють, що там спортсменам живеться добре. В цьому вирішив пересвідчитись й кореспондент 0352.com.ua.

Неподалік від колишнього шахового клубу видніються намети, поруч яких припарковані автівки. Через дорогу від них – розмістилися трейлери. Усе це огороджено металевою сіткою. Як пояснює комендант містечка Максим Черкашин – це і є місце, де тимчасово проживають гонщики та їх команди.

У наметовому містечку іноземним спортсменам живеться добре, бо мають електрику та хороший душ (ФОТО), фото-1

- Ця територія ділиться на декілька зон. Перша – це для тих, хто живе в трейлерах. Друга – та, де живуть у палатках. Там є туалет, душова, доступ до води та електроенергії. Ще є харчоблок. Загалом, він огороджений, але пройти туди можна без перешкод. Обмеження тільки для автомобілів, що не належать командам учасників та обслуговуючого персоналу, - розповідає Максим Черкашин.

Три душові кабінки й справді виглядають зручними, далеко не нагадуючи «похідний варіант». По сусідству від них – кілька вбиралень та контейнери для сміття. Усюди прибрано, чисто. 

IMG_3791

 IMG_3790

 IMG_3786

- Загалом, спортсменам, які приїжджають на змагання, ми надаємо лише площадку для проживання, - продовжує комендант наметового містечка. - Доступ до води та електроенергії забезпечують наші комунальні служби. За це команди-учасниці не платять. 

Інтернет до наметового містечка не дотягує, бо сигнал пропадає в районі колишнього шахового клубу, тому бажаючим скористатися світовою павутиною доведеться шукати Wi-Fi деінде. Щодо детальної інформацію кошторису, витраченого на облаштування території для проживання, електрики та води - наразі немає.

- Кожен об’єм роботи забезпечувало конкретне комунальне підприємство, у них й слід випитувати такі довідки, - продовжує Максим Черкашин. – Попри те, гарно спрацювали і правоохоронні органи, і муніципальна міліція, які охоронятимуть це містечко цілодобово. Крім того, там стоїть ще машина ДАІ, яка теж контролює рух автомобілів поблизу кемпінгу. 

Перші спортсмени, котрі поселилися на території наметового містечка, були з Росії та Латвії. Туди вони заїхали ще 22-го серпня, хоча мали б на день пізніше. До речі, там проживають лише «водно-моторники». Аквабайкеристи, зі слів коменданта, попросили розміститися поруч із самим озером: «Фактично, вони живуть у технічній зоні, неподалік від ставу», - додає він.

Проте є й такі спортсмени, котрих поселили у готелі «Галичина». Це 15-ть учасників Чемпіонату, що прибули із Південно-Африканської республіки.

IMG_3781

 IMG_3783

 IMG_3794


Оглядаючи табір, де мешкають спортсмени, кореспондент 0352.com.ua поспілкувався із сім’єю литовців, котрі приїхали до Тернополя, аби підтримати свого сина-гонщика: 

- Враження дуже хороші, оскільки тут ми уже вдруге. Дуже сподобалося як минулого року, так і цього теж, - каже батько одного з учасників перегонів Вітус Стреніс. - Все доволі непогано, організація також. Все, окрім доріг. А загалом: душ є, вода теж. Сервіс – чудовий.

Допомагають команді з Литви двоє волонтерів, котрі одразу знайшли спільну мову один з одним. Підтвердження цьому - спільні трапези та відверті розмови. 

- Гостинність – це ще м’яко кажучи. Дуже хороші люди, - зізнається один з волонтерів Василь Підгірний. - Всі три дні я буду зі своєю командою, за якою закріплений. Повсюди їх супроводжуватиму, усе допомагатиму… Це не входить у мої обов’язки, але якщо люди хороші, то я тільки «За».

Комендант наметового містечка й водночас відповідальний за волонтерів Максим Черкашин уточнює, що загалом є 58-м добровольців. Більша частина з них закріплена за командами – це одна з їхніх функцій. Друга функція – робота в інформаційних палатках. Третя – працювати аніматорами. Й остання – співпраця із офіційними делегаціями Чемпіонату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...