• Головна
  • З 20 липня тернополяни залишаться без гарячої води?
14:16, 16 липня 2018 р.

З 20 липня тернополяни залишаться без гарячої води?

З 20 липня тернополяни залишаться без гарячої води?

КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" інформує Споживачів послуги з централізованого постачання гарячої води про те, що НАК "Нафтогаз України" офіційно підтвердив виділення природного газу для потреб підприємства до 20 липня 2018 року.

У зв'язку з цим повідомляємо про можливе припинення з 20.07.2018 року надання Споживачам послуги з централізованого постачання гарячої води.

Заборгованість Споживачів перед КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" на сьогоднішній день складає близько 48,8 млн. грн., що унеможливлює подальші закупівлі природного газу.

Просимо вчасно оплачувати рахунки за надані послуги та терміново погасити наявну заборгованість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Тернопільміськтеплокомуненерго #водопостачання #вимкнення #споживачі
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК повідомили, яких чоловіків не чіпатимуть аж до кінця року": названо категорії, котрих не зачіпить мобілізація у 2025
"Посилення мобілізації, ТЦК поставило жорстку вимогу одній категорії чоловіків": кого накриють штрафи прямо з 5 лютого
"Долар у крутому піке, а євро рухається неспинно": ніхто не чекав на такий курс валют, інвестори переглядають стратегії
"Робота для пенсіонерів, 5500 гривень зарплати": літніх людей запрошують на вакансії працювати дві години на день
Оголошення
live comments feed...