
23:00, 29 листопада 2019 р.
Смертельна ДТП у Тернополі: лоб в лоб зіткнулися легковик і машина таксі (ФОТО+ВІДЕО)

Сьогодні (29 листопада), близько 22:30, у Тернополі сталася шокуюча ДТП: зіткнулися два легкових автомобілі.
Аварія сталася на вул. Об'їзна, поблизу ресторану "Камелот". Внаслідок зіткнення автомобіля таксі та ще одного легковика обидві машини зазнали величезних ушкоджень.
Водій машини таксі загинув на місці. Очевидці повідомляють, що він ще був живий і дихав, коли його діставали з розбитого авто, проте невдовзі помер. Пасажира таксі було госпіталізовано з відкритим переломом ноги.
Водій іншого автомобіля, за словами свідків, перебував за кермом свого транспортного засобу п'яним. За попередньою інформацією в його крові виявлено 1,27 проміле алкоголю.
Обставини та причини аварії з'ясовуються. Очікується офіційний коментар поліції.

В Тернополі останнім часом занадто багато ДТП. Цього разу, як повідомили наші читачі, не обійшлося без жертв. Детальніше читайте на сайті 0352.ua
Опубликовано Сайт міста Тернополя - 0352.ua Пятница, 29 ноября 2019 г.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:37, 14 квітня
13:57, 5 квітня
10:38, 14 квітня
12:55, 16 квітня
12:50, 16 квітня
live comments feed...