• Головна
  • Як вгадати кращий курс для обміну валюти
Реклама
09:32, 10 січня 2020 р.

Як вгадати кращий курс для обміну валюти

Реклама
Картинки по запросу Як вгадати кращий курс для обміну валюти

Картинки по запросу Як вгадати кращий курс для обміну валюти

Останні новини про коливання курсу гривні знову викликали в українців інтерес до «валютних ігор». Не дивно. Наші співгромадяни давно навчилися заробляти на курсових різницях: вкладають в слабішу валюту та «тримають» її, поки позиції не зростуть. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть зробити обмін валют хмельницький, та убезпечити капітал при купівлі та продажу великих сум валют.

Як вгадати кращий курс для обміну валюти

Перше, що потрібно пам'ятати: отримати відчутний прибуток від різниці курсів валют можна тільки при обміні великих сум — $5-10 тис. Однак і втрати можуть стати стільки ж суттєвими.

Зазвичай банки збільшують валютний спред (різниця між курсом покупки та продажу) у кінці робочого тижня. Якщо протягом тижня на ринку відбувалися події, які негативно вплинули на курс валют чорний ринок, купувати її краще в кінці тижня (але в робочий день). У понеділок на відкритті торгів курс традиційно коригується.

Якщо купувати валюту через інтернет-банки, краще це робити вранці (ввечері спред зростає). Що робити, якщо прогнози говорять на користь того, що конкретий курс валют хмельницький зростатиме протягом дня? У цьому випадку придбайте її вранці. Якщо ввечері торгова сесія закрилася зниженням курсу, купуйте валюту на наступний день ще до початку торгів.

Якщо на ринку спостерігається період сильних курсових коливань, найправильніше буде не піддаватися емоціям і почекати, поки ажіотаж спаде. Інакше може вийти як в грудні 2014 і 2015 року, коли деякі українці, зробили дуже невигідну угоду, купивши гривню на піку. Краще заздалегідь планувати коли хмельницький обмін валют буде вигідним та здійснювати операції у відповідністью з планом і виходячи з поточних потреб у конкретній валюті.

Як знизити ризики втрат на курсових різницях

Найкраща стратегія при перекладі великої суми гривні у валюту – «усереднення ціни». У відповідність з нею купівля валюти відбувається поступово і рівними частинами – один раз на два тижні протягом декількох місяців. В результаті, якщо курс гривні в цей період зміцниться, то долари (або євро) будуть коштувати все дешевше і дешевше. І навпаки, якщо вона почне падати, середня ціна придбання валюти залишиться нижче максимальної.

Чому при обміні валюти важливий зовнішній вигляд пункту

Якщо ви прихильник фізичного обміну валюти в пункті обміну, робити його краще в надійному місці як хмельницький обмін валют. Це може виявитися дорожче, ніж при купівлі у вуличному обміннику, але зате і шанси стати володарем фальшивої купюри значно скоротяться.

Отже, в гонитві за вигідним курсом валюти клієнт повинен, перш за все, звертати увагу на зовнішній вигляд офісу. Він повинен виглядати захищеним – обов'язково наявність охорони. Кабінка «обмінника» повинна бути обгороджена від решти приміщення непрозорим склом або дверима – ніхто не повинен бачити, яку операцію і в якому обсязі ви проводите. Не варто купувати валюту в обмінних пунктах, які знаходяться в магазинах, в метро або інших публічних місцях, де ви будете перебувати на огляді у сторонніх людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Чи будуть заморозки у травні: попередження від синоптиків
Оголошення
live comments feed...