• Головна
  • Внаслідок ДТП у Тернополі водій пошкодив електроопору і дорожні знаки (ФОТО)
14:17, 3 серпня 2020 р.

Внаслідок ДТП у Тернополі водій пошкодив електроопору і дорожні знаки (ФОТО)

Повідомлення про ДТП з потерпілими, яка трапилася на вулиці Текстильній, надійшло інспекторам у суботу, 1 серпня, близько 7 години ранку.

За попередніми даними, 21-річний водій ВАЗу, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою, не вибрав безпечної швидкості та не впорався з керуванням, внаслідок чого здійснив наїзд на електроопору i дорожні знаки. Кермувальник та двоє його пасажирів отримали незначні тілесні ушкодження.

При спілкуванні з водієм, поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп'яніння: різкий запах алкоголю з порожнини рота, нечітка мова, виражене тремтіння пальців рук.
На пропозицію пройти огляд на визначення стану алкогольного сп'яніння водій відмовився в категоричній формі.

На 21-річного тернополянина інспектори склали відповідні адміністративні матеріали та викликали слідчо-оперативну групу, аби встановити усі деталі інциденту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ДТП #електроопора
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Чи будуть заморозки у травні: попередження від синоптиків
Оголошення
live comments feed...