• Головна
  • Всі лікарні готують для прийому хворих на ковід - Немчінов
10:47, 17 листопада 2020 р.

Всі лікарні готують для прийому хворих на ковід - Немчінов

Всі лікарні готують для прийому хворих на ковід - Немчінов

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов заявив, що Міністерство охорони здоров'я вже не розділяє лікарні на першу і другу хвилі. Зараз всі лікарні готуються до прийому хворих з COVID-19.

Про це Немчінов розповів в інтерв'ю РБК-Україна, передає УНІАН.

За його словами, мета - запобігти локдауну медичної системи, коли не буде вже ніяких місць у лікарнях. Немчінов каже, що в деяких лікарнях першої хвилі вже не залишилося ніяких приміщень.

"МОЗ вже не розділяє лікарні на першу і другу хвилі, всі лікарні готуються до прийому хворих з COVID-19", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #лікарні #Немчінов
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...