• Головна
  • Поблизу Тернополя для переробки сміття віддадуть 11 га
16:30, 31 травня 2013 р.

Поблизу Тернополя для переробки сміття віддадуть 11 га

Влада області, схоже, знайшла ділянку для розміщення сміттє-сортувальної лінії.

Про це сьогодні проговорився заступник голови облдержадміністрації Юрій Желіховський після того, як Сергій Надал підняв питання сміття на спільній нараді за участю керівників мерії та ОДА.

«Вже виділена ділянка земельна ділянка для сучасної сміттєсортувальної лінії. Ми вилучаємо ділянку площею 11 га, там ще, можливо, 3 га додасться. Але там не буде захоронення відходів, суто сортування», – наголосив Юрій Желіховський.

Принагідно він дав зрозуміти, що згоди землекористувача віддати дану ділянку тривалий час не було.

Коли ж голова області Валентин Хоптян вирішив уточнити усі деталі, його тактовно перебив Сергій Надал. Вочевидь, щоб на даному етапі не прозвучала назва населеного пункту, де буде розміщено лінію.

«Давайте вже в робочому порядку обговоримо всі деталі», – звернувся мер до Хоптяна.

Тим часом голова облдержадміністрації зауважив, що в пошуках ділянки було здійснено поїздки не в один район поблизу Тернополя.

«Ми були і в Підволочиському районі, і в Збаразькому. Але є політики, які підігрівають пристрасті в селах. Та ми все одно цю проблему вирішимо», – пообіцяв Хоптян.

Не виключено, що рішення про будівництво сміттєсортувальної лінії може стати для жителів котрогось із сіл справжньою несподіванкою. 

shveicaria_2

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК повідомили, яких чоловіків не чіпатимуть аж до кінця року": названо категорії, котрих не зачіпить мобілізація у 2025
"Посилення мобілізації, ТЦК поставило жорстку вимогу одній категорії чоловіків": кого накриють штрафи прямо з 5 лютого
"Долар у крутому піке, а євро рухається неспинно": ніхто не чекав на такий курс валют, інвестори переглядають стратегії
"Робота для пенсіонерів, 5500 гривень зарплати": літніх людей запрошують на вакансії працювати дві години на день
Оголошення
live comments feed...