
09:30, 2 серпня 2023 р.
Тернополянин, який з напарником продавав жінок в сексрабство, у суді обійшовся легким переляком

У Тернополі судили уродженку Рівного та її напарника-тернополянина, які продавали жінок до ОАЕ в сексуальне рабство.
У вироку Тернопільського міськрайонного суду йдеться, що обвинувачених визнали винними і присудили їм по 119 тисяч гривень штрафу, пише РМ.
Злочинниця родом з Рівного з незакінченою вищою освітою, офіційно не працевлаштована. Її напарник - з Тернополя та працював охоронцем у супермаркеті "АТБ".
Як встановило слідство, разом обвинувачені шукали дівчат, які перебувають у скрутному фінансовому становищі та легко піддаються вмовлянням. З "жертвами" вони спілкувались особисто та у соцмережі "ВКонтакте".
Зловмисники не озвучували реальний вид діяльності, однак обіцяли українкам, що ті зможуть повернутись додому у будь-який час та за короткий термін зможуть заробити велику суму грошей. Злодії також оплачували витрати на квитки до ОАЕ.
У 2017 році вони завербували першу жертву, запропонувавши поїхати на роботу в Об'єднані Арабські Емірати. У жінки на той час нещодавно помер чоловік, залишилась маленька дитина. У неї не було роботи та виникли фінансові труднощі.
3 листопада українка вилетіла за кордон, а після прибуття дізналась про справжній характер роботи. Вона мала надавати послуги сексуального характеру.
Після першого "успішного" випадку, зловмисники намагались завербувати другу жінку, яка теж перебувала у складній життєвій ситуації.
Після кількох зустрічей українка зрозуміла, що її намагаються завербувати до роботи в секс-індустрії і повідомила про це в поліцію.
Наприкінці червня 2023 року Тернопільський міськрайонний суд виніс вирок двом злочинцям. Утім, покарання нібито пом'якшило визнання своєї провини та "щире каяття зловмисників".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:38, Вчора
19:33, 22 квітня
15:42, 25 квітня
15:42, 25 квітня
16:23, 23 квітня
live comments feed...