• Головна
  • "Панацея чи просто цукор?": дієтологиня розкрила всю правду про мед
15:27, 18 серпня 2023 р.

"Панацея чи просто цукор?": дієтологиня розкрила всю правду про мед

"Панацея чи просто цукор?": дієтологиня розкрила всю правду про мед

Влітку чимало українців купують свіжий мед, вважаючи його панацеєю від усіх хвороб. Але чи справді це так?

Відома дієтологиня Ольга Войнікова на своїй Instagram-сторінці розвіяла чимао міфів про цей продукт.

Мед - це солодка рідина, виготовлена медоносними бджолами з нектару квіткових рослин. Існує близько 320 різних сортів меду, що відрізняються кольором, запахом та смаком.

Мед у своєму складі містить переважно цукор, а також суміш амінокислот, вітамінів, мінералів, заліза, цинку та антиоксидантів.

Крім використання як натурального підсолоджувача, мед використовується як протизапальний, антиоксидантний та антибактеріальний засіб.

Люди зазвичай використовують мед перорально для лікування кашлю та місцево для лікування опіків та сприяння загоєнню ран.

Скільки меду можна їсти

Безпечна доза саме меду: трохи більше 2 ст.л. жінкам та 3 ст.л. чоловікам.

Мед заборонено дітям до 1 року через ризик зараження ботулізмом.

Мед — це сильний алерген і може бути небезпечним для людей, схильних до алергічних реакцій. Також бувають випадки індивідуального несприйняття продукту. Обережно його треба їсти і людям з цукровим діабетом.

Чи корисний мед?

Наприклад, антиоксидантні властивості є у гречаного меду, проте якщо порівняти їх із чорницею, то у ягоди цей показник вищий на 32%.

Мед має багато корисних властивостей (протипухлинні, протизапальні, протигрибкові, антибактеріальні), які дають науці можливість використовувати його в медичних цілях.

"У медичних, а не ложкою з банки. Кількість корисних речовин на 2 ст. л. у меді настільки мала, що від цього ви зовсім нічого не отримаєте, а збільшення дози меду вже може мати негативні наслідки, бо мед - доданий цукор і це головна перешкода", - резюмувала дієтолог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мед #міфи #користь #дієтолог #добова норма #корисні речовини #цукор

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Tcar beecipper
18 серпня 2023 р., 22:18
Доброго вечора!Шановна дієтологиня!Я бачу вміло копіюючи цю статтю,Ви трошки розберіться де є мед,а де є цукор,і крім того,що бджільництво переживає і так найгірші часи зараз,Ви принижуєте цю галузь!Чи Вам кажуть так робити,чи писати?Не їжте мед,бо це отрута!Їжте цукор і Ви будете здорові!Я так розумію Вашу скопійовану статтю і 99,9% пасічників всього світу також...
Bee strong
19 серпня 2023 р., 00:22
Пані пише глупоти, не вивчивши як слід даного продукту. Котрого, до речі не можна відтворити штучно! І чомусь Пані змовчала про те, що натуральний мед- це продукт котрий засвоюється організмом 100%, і це не цукор, а прості цукри котрі легко засвоюються, і не протипоказані при цукровому діабеті!
Анатолий Трачук
19 серпня 2023 р., 09:46
Ви такий дієтолог як я космонавт. Не показуйте свою дурість привселюдно!!!
Олег
25 серпня 2023 р., 11:40
Враховуючи те, що останнім часом в усьому світі знищується харчування натуральними продуктами, та впроваджується штучне харчування, то цю статтю слід вважати, як замовлену. Що за дієтологиня? Та й взагалі: якщо подивитися, то стаття ні про що (ні доказів, нічого не наведено). Аби написати.
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Чи будуть заморозки у травні: попередження від синоптиків
Оголошення
live comments feed...