• Головна
  • Потерпілий у лікарні: на Тернопільщині 30-річний чоловік потрапив під бус
11:21, 25 жовтня 2023 р.

Потерпілий у лікарні: на Тернопільщині 30-річний чоловік потрапив під бус

Потерпілий у лікарні: на Тернопільщині 30-річний чоловік потрапив під бус

На автодорозі Стрий-Кропивницький-Ізварине, неподалік села Дибще Козівської громади, водій автомобіля “Peugeot J5” за межами пішохідного переходу збив 30-річного чоловіка. Потерпілого з переломами та забоями госпіталізували.

Про це повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини.

Того ж дня про збитого пішохода на лінію “102” повідомив кермувальник “Dacia Logan”. При виїзді слідчо-оперативної групи з’ясувалося, що чоловік, керуючи автомобілем та рухаючись заднім ходом, не помітив і здійснив наїзд на 67-річну тернополянку. Жінку доправили до лікарні, але не госпіталізовували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дтп #лікарня #потерпілий #тернопільщина #бус #наїхав
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...