• Головна
  • Батьки в паніці, діти під колесами: що відбувається біля тернопільських шкіл?
14:15, 7 лютого

Батьки в паніці, діти під колесами: що відбувається біля тернопільських шкіл?

Батьки в паніці, діти під колесами: що відбувається біля тернопільських шкіл?

Щоранку у будні дні, дорога до 28 та 29 школи на масиві "Аляска", що у Тернополі більше нагадує "Шанхай" або смугу перешкод - затори, паркування авто у недозволених місцях, вибігання дітей прямо під колеса інших авто, щоб встигнути до школи.

Про проблему розповіли на Facebook-сторінці ЗОШ №28.

"Безпечний шлях до школи – відповідальність кожного! Адміністрація ТЗОШ I-III ст. №28 звертається до відповідних служб із проханням вжити невідкладних заходів задля безпеки учнів та працівників нашого навчального закладу у зв’язку з порушеннями правил дорожнього руху та паркування поблизу школи. Зокрема, ми спостерігаємо такі проблеми:
1. Постійні затори навколо школи.
2. Незаконне паркування на території школи.
3. Перешкоджання доступу учнів до шкільного стадіону та зон відпочинку.
4. Ускладнення роботи шкільної інфраструктури: робота їдальні, вивіз сміття, доставка необхідних матеріалів тощо.
5. Порушення правил дорожнього руху.
Ці ситуації створюють реальну загрозу життю та здоров’ю наших учнів та працівників, а також можуть призвести до нещасних випадків. Просимо бажаючих батьків підписати відповідне звернення у класного керівника. З повагою, Адміністрація ТЗОШ I-III ст. №28", - йдеться у дописі..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #шанхай #автомобілі #28 #небезпека #паркуються #рух #діти
Останні новини
Оголошення
live comments feed...