• Головна
  • "До уваги мешканців Тернопільщини": у кількох селах біля Тернополя три дні вимикатимуть світло
18:07, 21 лютого

"До уваги мешканців Тернопільщини": у кількох селах біля Тернополя три дні вимикатимуть світло

"До уваги мешканців Тернопільщини": у кількох селах біля Тернополя три дні вимикатимуть світло

Вимкнення електропостачання відбудуться 25-27 лютого у селах Мишковичі, Петриків та Велика Лука.

Як інформують "Тернополяни", про це повідомляє Великоберезовицька селищна рада.

За інформацією "Тернопільобленерго", у зв’язку з плановими роботами вимкнення відбудуться:

25 лютого у селі Петриків з 10:00 до 16:00 на вулицях: Козацька, Національного Відродження, Коновальця, Довженка, Довбуша, Яремчука, Вишнева, Хмельницького, Академічна, Пулюя.

26 лютого у селі Мишковичі з 10:00 до 15:00 на вулицях: Лисенка, Січових Стрільців, Сонячна, Шкільна, Тернопільська, Стуса, Братів Іванютів, Центральна, Сагайдачного.

26 лютого у селі Велика Лука з 10:00 до 15:00 на усіх вулицях, окрім, Галицької, Центральної та В. Великого.

27 лютого у селі Мишковичі з 10:00 до 16:00 на вулицях: Січових Стрільців, Обранівка, Шевченка, Лазутська, Франка, Вовча Гора, Лісна, Надрічна, Крушельницької, Підлісна, Нова, Галана, Купчинського, Хмельницького, Дорошенка, Урожайна, Молодіжна, Польова, Джерельна, Центральна, Л. Українки та Кобилянської.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Відключення #електроенергія
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
Потужне похолодання повертається в Україну, жахлива злива і град вируватимуть в регіонах: суне дощ, дика гроза і шквали
Оголошення
live comments feed...