
16:01, Сьогодні
Несамовита злива і холод вертаються в Україну, гроза і град вдарять по машинах і містах: суне дощ, заморозки і люта негода

Аномальне потепління робить Україну найспекотнішою країною Європи: дощі пройдуть лише у деяких областях, однак невдовзі ситуація зміниться.
Як інформує "НВ", погода в Україні у п’ятницю, 25 квітня, буде по-літньому теплою, з короткочасними грозовими дощами, які накриють всі області. Найнижча нічна температура повітря +8 градусів в цей день очікується в західному регіоні, найвища денна +27 градусів в центральній частині країни та у Луганській області.
Яка погода в Україні буде у п’ятницю, 25 квітня
У Західних областях сонячно, мінлива хмарність, короткочасний дощ, злива, гроза. Середня нічна температура повітря +11 +9 градусів, денна +20 +22 градуси.
У Північних областях сонячно, мінлива хмарність, короткочасний дощ, злива, гроза. Нічна температура повітря +12 +10 градусів, денна +20 +22 градуси.
У Центральних областях сонячно, мінлива хмарність, короткочасний дощ, злива, гроза. Нічна температура повітря +12 +10 градусів, денна +23 +25 градусів.
У Південних областях сонячно, мінлива хмарність, короткочасний дощ, злива, гроза. Нічна температура повітря +15 +13 градусів, денна +23 +25 градусів.
У Східних областях сонячно, мінлива хмарність, короткочасний дощ, злива, гроза. Нічна температура повітря +12 +10 градусів, денна +23 +25 градусів.
У Криму сонячно, мінлива хмарність, короткочасний дощ, злива, гроза. Нічна температура повітря +11 +9 градусів, денна +19 +21 градус.

Погода 25 квітня / meteo.gov.ua
Як інформує "Суспільне", в Україні відбудеться ротація повітряних мас. У п’ятницю, 25 квітня, ще побуде дуже тепла, навіть спекотна погода, а у суботу, 26 квітня, за холодним фронтом почне надходити значно свіжіше повітря. У неділю, 27 квітня, низька температура повітря охопить всю Україну — очікується вдень +10+17 градусів.
Про це повідомляє синоптикиня Наталка Діденко.
25-го квітня в Україні максимальна температура повітря становитиме впродовж дня +20+27 градусів.
Короткочасні дощі з грозами пройдуть завтра місцями у західній частині та в Приазов'ї, а в більшості областей буде сухо, проте ввечері в п'ятницю локальні дощі ймовірні практично повсюди в Україні.
У Києві 25-го квітня переважатиме суха погода з температурою повітря до +22+24 градусів. Проте в другій половині дня чи вже навіть надвечір у столиці є ймовірність грозового дощу.
У суботу, 26 квітня, в Києві вночі та вранці очікується дощ із грозою, а вдень 26-го квітня — різке зниження температури повітря до +14 градусів.
Згідно з прогнозом, у неділю, 27 квітня, скрізь очікується свіжа погода — низька температура повітря охопить всю Україну. Очікується вдень +9+14 градусів, у південній частині +12+18 градусів, вночі та вранці +2+8 градусів.
У нічні години 27 та 28 квітня на заході, півночі та в центрі є ймовірність заморозків на грунті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...