13:00, 10 вересня 2011 р.
В Тернополі відбулася зустріч з коронованими особами (фото)
Того дня ми мали можливість пізнати "Сьоме небо"... І те, що учасників зустрічі було небагато, підкреслює - такі заходи - для обраних... Але обраним може стати кожний. Все залежить від того, що він обирає...
8 вересня книгарня «Є» приймала лауреата всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» Олександра Вільчинського (2002 року журі нагородило його другою премією за роман «Суто літературне вбивство», через рік - першою премією за роман «Останній герой»), а вчора, вже у «Домі книги», що на вул. Коперника, 19, також відбулася творча зустріч із «коронованими» письменниками Лесею та Леонідом Біликами.
Зборівчанин Леонід Білик став дипломантом конкурсу у 2007 році за роман «Сьоме небо леді Арс». Ця перемога виявилася для чоловіка несподіваною, адже твір, написаний у співавторстві зі своєю дружиною, «друга половинка» Леся надіслала на розгляд журі без відома чоловіка. Приз став подарунком до 50-літнього ювілею Леоніда.
У 2009, вже у парі, Леся та Леонід Білики стали дипломантами «Коронації слова» за п’єсу «Переступи поріг». У жанрі п’єси подружжя може похвалитися чималими здобутками – у їх кишені дві перемоги на Всеукраїнському конкурсі сучасної радіоп’єси «Відродимо забутий жанр».
Леся та Леонід Білики розповіли тернополянам про життєві перипетії героїв та авторів книги «Сьоме небо леді Арс». Подружжя дуже відмінне за характерами: Леонід спокійний, жартівливий, врівноважений, Лся –емоційна, імпульсивна, він – цінитель прози, вона - любить поезію, знає багато віршів на пам'ять. У їх співавторстві з’явилася цікавий психологічний текст.
Анотація до роману знайомить читачів з «болісним шляхом самоствердження жінки, яка, попри всі перипетії долі, не втратила відваги жити за власним кодексом честі, попри самоіронію та жорсткі, зчаста цинічні реалії не втратила милосердя, довіри, передчуття любові. Цей сучасний, захоплюючий, інтригуючий, стилістично довершений роман зацікавлює, ошелешує, обнадіює. Ось воно — сьоме небо! Кожна сторінка — подолана сходинка самопізнання».
Письменники стверджують, що творіння їх пера «не є видатний твір, не твір з глибоким соціальним звучанням, твір про звичайних людей з чутливою душею, яким тяжко живеться у цьому складному світі. Якщо книжка вже народилася, то нехай вона живе. А раптом, вона комусь допоможе!».
Герої книги, за словами модератора зустрічі Валентини Січкоріз, не є солодко-правильними чи гранітно-непорушними. Це звичайні люди зі своїми переживаннями і ваганнями. Лікар Арсенія переживає розлучення, прагне досягти тепла материнства, вірить, що щастя – це не коли тобі добре, а коли ти перемагаєш. «Є кілька жертовних професій – священик, лікар, вчитель і журналіст. Тому наша героїня жертвує собою, часто не виправдано, але у неї сильне ім’я – Арсенія».
«Наш роман має відкритий фінал. Він закінчується не крапкою, і навіть не трьома крапками, а скоріш – знаком запитання? І кожна людина продовжить цю історію по-своєму. Песиміст намалює трагічний фінал, оптиміст – хеппі енд – власне, так і буде в їх житті. Хто на що себе запрограмує. Бо найбільші драми не в книгах, а в реальності» - кажуть автори.
Студент педагогічного університету Леонард Дмитрів також пише вірші...
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:05, 7 січня
08:24, 14 січня
12:30, 6 січня
10:30, 10 січня
10:33, 8 січня
live comments feed...