![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20250210)
08:30, 16 вересня 2015 р.
Коли в тернопільському парку наведуть порядок?
Центральну алею гідропарку цього року вже не ремонтуватимуть, кажуть в міському управлінні ЖКГ. Лише встановлять освітлення на ділянці від фонтанів і до “Орнави”.
Тернополяни поскаржились в редакцію 20minut.ua, що містки в гідропарку вже давно зремонтовані, а алеї як були розриті, так і залишилися.
- Самі ті ями, звісно, позасипали, – каже тернополянка Ірина. – Однак із дитячим візочком тудою не надто легко проїхати. Та й після дощів там суцільне болото. Невже ті ділянки так і не заасфальтують?
Асфальтувати алеї тепер і справді не будуть. Їх обіцяють встелити бруківкою. Однак вже наступного року, розповів начальник управління Микола Лесів.
- Усі роботи по вкладанню бруківки будемо проводити наступного року у весняно-літній період. А цього року ми встановимо освітлення на тій ділянці, – запевнив пан Лесів. – Роботи завершимо вже в найближчі три тижні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:43, Сьогодні
14
12:39, 3 лютого
31
13:04, 3 лютого
17:01, 6 лютого
3
10:44, 31 січня
20
live comments feed...