17:07, 5 листопада 2021 р.
Юні тернопільські кікбоксери повернулися з перемогами із чемпіонату України (ВІДЕО)
Чотири медалі — у тернопільських спортсменів. Чемпіонат України з кікбоксингу відбувся в Одесі минулими вихідними. Участь у змаганнях взяли п’ятеро юних кікбоксерів із Тернополя.
Серед призерів — Вікторія Коверчук. Одинадцятирічна дівчина провела чотири сутички і програла у фіналі чемпіонці України попередніх років. Тож Віка стала срібною призеркою Чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів.
Лише один поєдинок на змаганнях провів Станіслав Ваховський. Хлопець здобув перемогу і вже втретє став чемпіоном України. А от для Владислава Рудька змагання в Одесі стали першими такого високого рівня. Хлопець виборов золото. Та найголовніше, що діти здобули змагальний досвід. Адже саме він відіграє важливу роль для подальших перемог, зазначив тренер спортивного клубу “Поєдинок” Віталій Огірок.
Детальніше дивіться у відео "Т1".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:32, 23 січня
11:15, 31 січня
10:37, 24 січня
11:14, 26 січня
12:32, Сьогодні
live comments feed...