• Головна
  • На Тернопільщині безвісти зник 17-річний юнак
09:50, 15 вересня 2015 р.

На Тернопільщині безвісти зник 17-річний юнак

На Борщівщині зник сімнадцятилітній юнак – Педько Іван Олександрович, уродженець села Лисівці Заліщицького району. Хлопець 12 вересня 2015 року біля 21:00 години поїхав в село Олексинці Борщівського району на весілля і не повернувся.

Прикмети розшукуваного:

Зріст – 170-175 см, середньої статури, обличчя овальне, волосся темне. Був одягнений в чорну спортивну куртку із зеленими смугами по боках та в темні штани з рожевими вставками. Взутий в кеди темно-коричневого кольору. На шиї мав срібний ланцюжок із медальйоном у формі тризуба.

Якщо хтось бачив чи знає про місце перебування юнака, правоохоронці просять повідомляти за номерами: (03541) 2-12-45 (Борщів), (0352)27-12-58 (Тернопіль) або на лінію “102″.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#На Тернопільщині зник 17-річний юнак
Останні новини
Оголошення
live comments feed...