• Головна
  • Військова служба та цивільне життя: студенти ТНПУ поспілкувались з бійцями бригади «Лють»
15:11, 22 листопада 2024 р.

Військова служба та цивільне життя: студенти ТНПУ поспілкувались з бійцями бригади «Лють»

З ініціативи відділу у справах молоді та психологічної служби ТНПУ 21 листопада, символічно до Дня Гідності та Свободи України студенти зустрілися з бійцями Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» та бойовими медиками.

Як зазначив у вітальному слові проректор з навчально-методичної роботи Ігор Гевко: «Не в легкий час ми живемо, тому подібні зустрічі є невипадковими, вони слугують збагаченням життєвого досвіду у воєнні часи». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв. Під час зустрічі присутні детальніше дізнались, що таке штурмова бригада «Лють», які її особливості роботи, переваги та недоліки, а також особисто переконатись у повноцінному державному забезпеченні, яке отримують добровольці, вступаючи на військову службу. 

Отож, Об’єднана штурмова бригада «Лють» - це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані поліцейські, готові захищати країну і нищити ворога на всіх фронтах. Сьогодні ж охочі чоловіки та жінки, віком від 18-ти років, можуть заповнити онлайн-заявку на офіційному сайті та вступити на військову службу до Нацполіції України. Треба пам’ятати, що зарахування в штурмову бригаду здійснюється після ряду проходження комісій, у тому числі й військово-лікарської. Та не варто плутати комісії зарахування у лави Збройних Сил України та Національної поліції України, які значно різняться між собою.

Бійці штурмових бригад «Лють» розповіли студентам, що попри двомісячну основну військову підготовку, вони мають змогу додатково навчатися і за кордоном, що значно полегшує службу, адже додаткові знання у зоні бойових дій діють як додаткове озброєння для військового. Також гості ТНПУ радо відповіли на запитання студентів, а саме: які поранення отримували, як переживають бойові втрати, які військові операції були найважчими під час бою, як вдається поєднувати особисте життя зі службою, як реагують на цивільне життя під час відпусток чи відрядження, які відносини між бійцями у батальйонах.

Цікаво, що військову службу бійці називають роботою, а колеги для них більше, ніж просто побратими. А у цивільному житті вони продовжують спілкуватись та дружити сім’ями, що справді робить їх великою українською родиною. Сьогоднішнє спілкування для присутніх стало немов би свіжим ковтком повітря у темні часи війни: якщо робити те, що любиш і віддаватися цьому сповна, то життя не здається страшнішим, ніж є насправді. Так, сучасні виклики для українців – це постійні періоди адаптації, стресу, моральної підготовки та фізичної небезпеки. Проте військова служба – це і всебічний розвиток, і відкриття своїх надможливостей, які боїмося відкрити у цивільному житті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТНПУ #студенти #лють
Останні новини
Оголошення
live comments feed...