• Головна
  • Псевдохвороби за хабар: контррозвідка СБУ накрила корупційну схему у ТЦК
17:43, Сьогодні

Псевдохвороби за хабар: контррозвідка СБУ накрила корупційну схему у ТЦК

Псевдохвороби за хабар: контррозвідка СБУ накрила корупційну схему у ТЦК

У Тернополі військова контррозвідка СБУ затримала місцевого ділка, який за допомогою спільників у ТЦК "списував" ухилянтів з військового обліку за станом здоров’я.

Фігуранту повідомлено про підозру відповідно до вчинених злочинів за ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон та замах на вчинення цього злочину).

Зловмиснику загрожує до 9 років тюрми з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ, Тернопільської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#списував #заходи #сбу #тернопіль #затримали #ухилятися
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК повідомили, яких чоловіків не чіпатимуть аж до кінця року": названо категорії, котрих не зачіпить мобілізація у 2025
"Посилення мобілізації, ТЦК поставило жорстку вимогу одній категорії чоловіків": кого накриють штрафи прямо з 5 лютого
"Долар у крутому піке, а євро рухається неспинно": ніхто не чекав на такий курс валют, інвестори переглядають стратегії
"Доступ до грошей заблокують": ПриватБанк терміново звернувся до українців з попередженням
Оголошення
live comments feed...